Druk 3D Modelarstwo

Witam serdecznie na stronie internetowej PRIMATECH. Jesteśmy pionierem na rynku – Druk 3D  Modelarstwo to nasza specjalność.

Technologia Druku 3D wykorzystywana jest obecnie w różnych dziedzinach życia. Począwszy od specjalistycznych wydruków makiet, po Druk 3D w Modelarstwie hobbistycznym.

Druk 3D ma duży potencjał. Każdy kto rozpoczyna projekt powinien rozpocząć od tworzenia makiety swojego prototypowego projektu. MA to za zadanie fizyczne odzwierciedlenie naszego początkowego pomysłu. Materiał taki można w łatwy sposób modyfikować – bo niestety lub stety każdy początkowy projekt przechodzi dużą ilość zmian, udoskonaleń zanim pojawi się w ostatecznej formie.

Druk 3D w modelarstwie hobbistycznym – to wizualizacja projektu jaki chcemy wykonać, ale nie tylko. Technologia Druku 3D umożliwia utworzenia makiety początkowej, ale również szablonów, które mogą służyć do różnego typu odlewów – dzięki czemu kształty skomplikowane nie są już problemem. Utworzenie takiej formy jest tworzone w identyczny sposób co standardowe wydruki w technologii 3D – natomiast ich kształt jest zupełnie inny. Druk 3D w modelarstwie to przyszłość.

Oprócz dobrej jakości sprzętu potrzebny jest również materiał. Materiały jakie dostępne są na rynku Druku 3D są różnej jakości. My jako doświadczony zespół przetestowaliśmy bardzo dużo materiałów i obecnie możemy powiedzieć z pełną świadomością, że wykorzystujemy obecnie najlepszej jakości materiały do tak aby druk 3d był jak najlepszy i jak najbardziej precyzyjnie odzwierciedlił nasz model. Druk 3d Modelarstwo – to najbardziej istotna sprawa, aby nasz prototyp wyglądał, ale również był trwały potrzeba właśnie doskonałej jakości materiałów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług – druk 3D w modelarstwie różnego typu – Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły realizacji twoich założeń. W przypadku pytań lub niejasności pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.  Primatech Druk 3D Modelarstwo.

W naszej ofercie – Usługi wydruku 3D, Dostarczamy materiały wysokiej jakości do wydruku w technologii 3D.